Running for good since 1898

Our Legacy:<br> Born to Run

Наша спадщина:
Народжений бігати

Кормпанія Saucony була заснована в 1898 році. Маючи в своєму розпорядженні більше століття захоплення бігом, ми перетворилися з місцевої фабрики на світовий бренд у передмісті Бостона, який надихає на успіхи спортсменів у всьому світі.

Гарні спільноти

Ми виступаємо за бігунів усіх рівнів завдяки нашим зусиллям, спрямованим на досягнення більшого блага в спільноті бігунів і за її межами завдяки нашим інклюзивним партнерським відносинам та благодійним зусиллям.

Добре здоров'я

Ми підтримуємо бігуна з усіх сторін освітніми ініціативами, мотиваційними історіями та програмами, натхненними досвідом.

Хороша продуктивність

Ми надаємо бігунам силу кидати виклик собі щодня завдяки нашій відданості інноваціям, дизайну та висуванню кордонів.

Ми знаємо, що Saucony не найпростіше слово, але за цим є історія. Наш логотип натхненний річкою Saucony Creek в місті Куцтаун, Пенсильванія, де наша марка почала свою діяльність, і в неї вода обтікала три окремі валуни. Сьогодні вони виступають за орієнтири нашого бренду: хороша продуктивність, міцне здоров’я та добра спільнота.

Дізнатить більше
Rod Dixon crossing the finish line and a drawn daiagram of a shoe

Род Діксон
Спортсмен Saucony, який допоміг розробити взуття, яке підштовхнула його до перемоги на марафоні в Нью- Йорку 1984 року.

shoe sketches

Інновація
для бігунів

Ми надаємо бігунам більше способів кинути виклик собі щодня, використовуючи продукти, що просувають кордон, що підсилює нашу прихильність до дизайну та інновацій, які допоможуть вам швидше та легше бігати. Минуле століття ми провели в передових інноваційних технологіях та самобутньому стилі, вносячи доброту в кожен продукт та запрошуючи мільйони людей по всьому світу працювати з нами.

Наші останні розробки
authentic

Більше, ніж справжнє:
Original.

Те, що було тільки взуттям своєї епохи, зараз є захопленими проектами, що демонструють наші фірмові стилі та силуети. Сьогодні лінія Originals представляє моменти в часі, такі як культовий Jazz, який відображає спогади коли ми були в найкращому стані. Це все те, що робить Saucony… оригінальним.

Дізнатись більше