Безкоштовна доставка до кінця травня! 

Доставка і оплата

Способи оплати

Ви можете оплатити замовлення одним з перерахованих способів:

  • банківською картою на сайті (Visa, Visa Electron, MasterCard і Maestro)
  • готівкою при отриманні у відділенні «Нова Пошта»

Оплата банківською картою

На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Банківською картою». Після перевірки інформації про замовлення, ви автоматично потрапите на сторінку платіжної системи.
вкажіть:


Номер картки
Термін дії карти
CVV/CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити».

На сторінці відобразиться інформація про стан оплати.

Оплата готівкою при отриманні у відділенні «Нова Пошта»

На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Готівкою при отриманні». Ви зможете оплатити замовлення в відділенні компанії «Нова Пошта» в момент отримання посилки.

Оплата готівкою при отриманні у відділенні «Justin»

На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Готівкою при отриманні». Ви зможете оплатити замовлення в відділенні компанії «Justin» в момент отримання посилки.

Способи доставки

Доставка здійснюється безкоштовно, якщо товар не бере участі в акціях і розпродажі. Існує 2 способи доставки: на відділення "Нова Пошта", на відділення "Justin" та адресна доставка кур'єром.

Доставка до відділення «Нова Пошта» по всій Україні

Доставка замовлень здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по всій території України протягом 72 годин з моменту підтвердження замовлення. Для отримання замовлення у відділенні «Нова Пошта», на етапі його оформлення вкажіть номер і адресу зручного для вас відділення, а також справжні ім'я та прізвище одержувача. При отриманні вам потрібен буде паспорт або інше посвідчення особи і номер товарно-транспортної накладної. Він прийде в sms на вказаний мобільний номер телефону після відправки замовлення.

Адресна доставка кур'єром

Доставка замовлень кур'єром компанії «Нова Пошта» здійснюється в Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі та Одесі протягом 72 годин з моменту підтвердження замовлення. Для доставки замовлення кур'єром, на етапі його оформлення вкажіть повну адресу, за якою хочете отримати замовлення, а також справжні ім'я та прізвище одержувача. Точний час доставки ви зможете узгодити по телефону з кур'єром компанії «Нова Пошта».

Зверніть увагу! Послуга "післяплата" при адресній доставці кур'єром компанії "Нова Пошта" надається за умови, що сума замовлення не перевищує 50 000 гривень.

Top