Товари у вашому кошику

На всі замовлення діє безкоштовна доставка

Доставка і оплата

Способи оплати

Ви можете оплатити замовлення одним з перерахованих способів:

  • банківською картою на сайті (Visa, Visa Electron, MasterCard і Maestro)
  • готівкою при отриманні у відділенні «Нова Пошта»

Оплата банківською картою

На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Банківською картою». Після перевірки інформації про замовлення, ви автоматично потрапите на сторінку платіжної системи.
вкажіть:


Номер картки
Термін дії карти
CVV/CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити».

На сторінці відобразиться інформація про стан оплати.

Оплата готівкою при отриманні у відділенні «Нова Пошта»

На етапі оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Готівкою при отриманні». Ви зможете оплатити замовлення в відділенні компанії «Нова Пошта» в момент отримання посилки.


Способи доставки

Доставка здійснюється безкоштовно, якщо товар не бере участі в акціях і розпродажі. Існує 2 способи доставки: на відділення "Нова Пошта", та адресна доставка кур'єром "Нова Пошта" .

Доставка до відділення «Нова Пошта» по всій Україні

Доставка замовлень здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта» по всій території України протягом 72 годин з моменту підтвердження замовлення. Для отримання замовлення у відділенні «Нова Пошта», на етапі його оформлення вкажіть номер і адресу зручного для вас відділення, а також справжні ім'я та прізвище одержувача. При отриманні вам потрібен буде паспорт або інше посвідчення особи і номер товарно-транспортної накладної. Він прийде в sms на вказаний мобільний номер телефону після відправки замовлення.

Адресна доставка кур'єром

Доставка замовлень кур'єром компанії «Нова Пошта» здійснюється в Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі та Одесі протягом 72 годин з моменту підтвердження замовлення. Для доставки замовлення кур'єром, на етапі його оформлення вкажіть повну адресу, за якою хочете отримати замовлення, а також справжні ім'я та прізвище одержувача. Точний час доставки ви зможете узгодити по телефону з кур'єром компанії «Нова Пошта».

Зверніть увагу! Послуга "післяплата" при адресній доставці кур'єром компанії "Нова Пошта" надається за умови, що сума замовлення не перевищує 50 000 гривень.

Top