Чоловічі Кросівки Saucony VIZIPRO Guide 14

2 898 грн 4 140 грн

  • Код товару 20654-66s

Опис

Ваше улюблене спорядження для бігу. Колекція VIZIPRO поєднує надяскраві кольори зі світловідбиваючими деталями для максимальної видимості.

Керуйте кожним своїм кроком. Guide 14 – це чиста продуктивність у взутті. Ви навіть захочете вдягнути їх після тренування. Незвичайний зовнішній вигляд, плавний біг і найголовніше, ви будете впевнені в кожному кроці вперед.


Технологія

Якщо вам потрібні легкі тренувальні кросівки з підтримкою стопи, тоді звернути свій погляд у бік Saucony Guide 14. Головною відмінністю можна назвати середню частину підошви, яка тепер складається з піноматеріалу PWRRUN, - з покращеними показниками м'якості бігу і повернення енергії. Підтримка стопи здійснюється із шаром піни подвійної щільності на внутрішній стороні підошви та вставкою із пластику, що змінює саме відчуття підтримки. Верх став більш комфортним, це особливо помітно за рахунок збільшення язичка та простору зони п'яти. Торкнулися зміни та малюнка, в основному в задній її частині, яка набула великої однорідності та поздовжніх напрямних канавок. Вага змінилася зовсім незначно, але все-таки в меншу сторону. Кросівки підходять для бігу асфальтом на будь-які відстані.

В нову колекцію кросівок для бігу в день та в ночі VIZIPRO, також входять такі яскраві моделі кросівок як Guide та Ride.


Пінопласти нового складу PWRRUN мають чуйність та м'які на, ніж більшість інших складів EVA, тому вони викликають більш живі відчуття, ніж ті, до яких звикли бігуни, які прагнуть стабільності.

Тональна медіальна напрямна рамка з ТПУ і тривимірна лицьова панель у верхній частині допомагають забезпечує стабільність та унікальний зовнішній вигляд.

FORMFIT поєднує в собі потрійну амортизацію, яка облягає стопу, а Guide 14 був оптимізований для досягнення більшого комфорту за меншого обсягу. Бігуни в першу чергу помітять це за покращеною посадкою п'яти для більш легких відчуттів при бігу.

Характеристики

Основні
Стать Чоловіче
Вага 298 г
Перепад 8 мм (32,5 мм/24,5 мм)
Амортизація Збалансована
Категорія Підтримка
Кращі для Тренувань
Додаткові
Колір Помаранчевий
Поверхня Асфальт / Бігова доріжка

Рекомендованi

Нещодавно переглянуті

Top