Чоловічі Кросівки Saucony VIZIPRO Ride 14

3 990 грн

  • Код товару 20650-65s

Опис

Ваше улюблене спорядження для бігу. Колекція VIZIPRO поєднує надяскраві кольори зі світловідбиваючими деталями для максимальної видимості.

Еволюція якісного і надійного Saucony VIZIPRO Ride 14 поєднує в собі комфорт і амортизацію, які ви очікуєте, з новим більш сміливим дизайном, котрий ви захочете носити навіть після пробіжки.

Технологія

Лінійка Ride завжди користувалася популярністю у бігунів як щоденні тренувальні кросівки. Кожна наступна модель кросівок Saucony відрізняється від попередньої. Ride 14 одна з м'яких моделей у лінійці Saucony. Підошва з матеріалу PWRRUN робить їх досить чуйними. Шнурки добре фіксують ступню і не передавлюють її при щільному затягуванні, оскільки язичок досить м'який. У передній частині кросівки є невелике ущільнення. Оскільки кросівки призначені для бігу по доріжці, завжди є ймовірність вдаритися чимось. А це ущільнення пом'якшить удар та збереже ваші ноги. Зверху сітка зроблена з суцільного матеріалу, без швів і добре продувається. Підошва зроблена з PWRRUN, який відповідає за м'якість та амортизацію та піна для створення підтримки. Ride підлаштовуються під ваш темп бігу, і в них ви можете комфортно пробігти марафон.

В нову колекцію кросівок для бігу в день та в ночі VIZIPRO, також входять такі яскраві моделі кросівок як Guide та Ride.


Амортизація PWRRUN, як і раніше, забезпечує необхідну м'якість, але при цьому досить чуйна, щоб долати стільки миль, скільки ви забажаєте.

Оновлена ​​форма забезпечує надійний профіль, який став ще швидшим і динамічнішим, ніж раніше.

FORMFIT поєднує в собі нову вдосконалену сітку для оптимізації повітропроникності з більш легкою та тонкою внутрішньою конструкцією.

Характеристики

Основні
Стать Чоловіче
Вага 266 г
Перепад 8 мм (32 мм / 24 мм)
Амортизація Збалансована
Категорія Нейтральна
Кращі для Тренувань
Додаткові
Колір Зелений
Поверхня Асфальт/ Бігова доріжка

Нещодавно переглянуті

Top