Чоловічі Кросівки Saucony Peregrine 11 GTX

4 088 грн 5 840 грн

  • Код товару 20643-45s

ОписНавіть у найвологіших умовах ноги залишаються в сухості та комфорті у водонепроникних Peregrine 11 GTX. Ви отримуєте відмінне зчеплення і потужність, яку очікуєте від взуття для бігу, з легким, гнучким захистом і технологією GORE-TEX. Просто дощ і сніг не можуть потрапити всередину та уповільнити ваш біг.

Технологія

Названі на честь найшвидшого птаха на Землі, сокола сапсан, Peregrine створені, щоб демонструвати високу швидкість навіть на найвибагливішому ландшафті. Розроблені на надійній платформі з чіпким протектором кросівки гарантують агресивний та чуйний хід із належною амортизацією для умов бездоріжжя. Saucony пропонує надійного компаньйона у вигляді кросівок серії Peregrine, що поєднують все, що є важливим для трейлу: зчеплення з трасою, амортизацію та зносостійкість. Ми знаємо, що колекція Peregrine 11 надихне бігунів всіх рівнів випробувати труднощі та радості бігу бездоріжжям. Peregrine 11 – основна модель з тріади колекції Peregrine сезону - 2021, що має високу функціональність та універсальність для впевненого пересування на всій різноманітності маршрутів. Конструктивним фундаментом Peregrine 11 виступає проміжна підошва PWRRUN, яка використовується також, наприклад, у динамічних шосейних кросівках серії Kinvara. Saucony цього року трохи змінила співвідношення полімерів TPU та EVA у складі PWRRUN, тому матеріал отримав трохи більше чуйності та м'якості, ніж раніше, ставши у чомусь схожим на матеріал PWRRUN+, але зберігши колишню плавність ходу.


Технологія GORE-TEX Invisible Fit забезпечує найкращий у своєму класі водонепроникний захист, не роблячи взуття жорстким або громіздким.

Агресивні шини з гуми PWRTRAC дозволяють впевнено триматися на різних поверхнях.

Амортизація PWRRUN забезпечує чуйність, а підошва забезпечує додатковий захист при впевненому русі на підйомі та спуску.

Характеристики

Основні
Стать Чоловіче
Вага 326 г
Перепад 4 мм (27 мм / 23 мм)
Амортизація Чуйна
Категорія Нейтральна
Додаткові
Колір Чорний

Рекомендованi

Нещодавно переглянуті

Top