Чоловічі Кросівки Saucony PEREGRINE 11

2 310 грн 3 850 грн

  • Код товару 20641-20s

ОписВідчуйте швидкість та зчеплення з дорогою в кросівках Peregrine 11. Створені на надійній основі з гумовими шипами PWRTRAC та амортизації PWRRUN, вони забезпечують одночасно агресивну та чуйну пробіжку. А з ще надійнішим верхом, ніж раніше, у них є все необхідне для швидкого пересування по будь-якому типу пересіченої місцевості.

Технологія

Названі на честь найшвидшого птаха на Землі, сокола сапсан, Peregrine створені, щоб демонструвати високу швидкість навіть на найвибагливішому ландшафті. Розроблені на надійній платформі з чіпким протектором кросівки гарантують агресивний та чуйний хід із належною амортизацією для умов бездоріжжя. Saucony пропонує надійного компаньйона у вигляді кросівок серії Peregrine, що поєднують все, що є важливим для трейлу: зчеплення з трасою, амортизацію та зносостійкість. Ми знаємо, що колекція Peregrine 11 надихне бігунів всіх рівнів випробувати труднощі та радості бігу бездоріжжям. Peregrine 11 – основна модель з тріади колекції Peregrine сезону - 2021, що має високу функціональність та універсальність для впевненого пересування на всій різноманітності маршрутів. Конструктивним фундаментом Peregrine 11 виступає проміжна підошва PWRRUN, яка використовується також, наприклад, у динамічних шосейних кросівках серії Kinvara. Saucony цього року трохи змінила співвідношення полімерів TPU та EVA у складі PWRRUN, тому матеріал отримав трохи більше чуйності та м'якості, ніж раніше, ставши у чомусь схожим на матеріал PWRRUN+, але зберігши колишню плавність ходу.


Агресивні шини з гуми PWRTRAC дозволяють впевнено триматися на різних поверхнях.

Амортизація PWRRUN забезпечує чуйність, а підошва з відмінним зчепленням забезпечує додатковий захист при впевненому русі на підйомі та спуску.

Новий надлегкий міцний верхній шар додає міцності зручним кросівкам з повітряною сіткою, тому ніщо не заважає вашому бігу.

Характеристики

Основні
Стать Чоловіче
Вага 310 г
Перепад 4 мм (27 мм/23 мм)
Амортизація Чуйна
Категорія Нейтральна
Кращі для Трейлу
Додаткові
Колір Помаранчевий
Поверхня Пересічена місцевість

Рекомендованi

Нещодавно переглянуті

Чоловічі Кросівки Saucony PEREGRINE 11

20641-20s

2 310 грн 3 850 грн

Top