Наша історія

Saucony - бренд зі 100-річною історією.
У 1898 році четверо молодих підприємців: William A. Donoyer, Thomas S. Levan, Walter S.S. Snyder і Benjamin F. Reider відкрили власну справу з виробництва взуття в містечку Куцтаун, в штаті Пенсільванія, в мальовничому місці неподалік від річки Saucony Creek. Від неї і пішла назва нового підприємства - Saucony Shoe Manufacturing Company. Річка знайшла відображення в логотипі компанії, який зображує плавний вигин річки, що омиває своїми водами три великих валуна.
Свої перші кроки в світі спортивного взуття фахівці Saucony робили, створюючи для атлетів бігові туфлі за індивідуальними замовленнями.


На те щоб налагодити серійний випуск бігового взуття у компанії пішло багато років.
Однією з перших моделей, що заслужили загальну увагу, стали кросівки «Trainer 80». При їх розробці технологи Saucony першими відмовилися від технології «In between», при якій на підошву поміщали щільний картон. Спеціалісти стали зшивати верхню частину кросівка безпосередньо з устілкою, завдяки чому взуття ставало легшим, гнучкішим і комфортнішим.


Наступними у списку новинок Saucony стали кросівки «Jazz», які з моменту появи і до теперішнього часу користуються величезною популярністю.
У 1983 році компанія Saucony укладає контракт зі спортсменом з Нової Зеландії Родом Діксоном на розробку моделі кросівок DXN (Dixon) Trainer, в яких Рід мав пробігти марафон Нью-Йорку. Навздогін за DXN Trainer Saucony випускає модель Shadow Original. Пріоритетом при створенні цих кросівок була стабільність, тому були використані і доведені до досконалості найбільш вдалі технології, що застосовувалися у виробництві Jazz. Потім була модель Shadow 5000, а в 1988 році - вийшли кросівки Shadow 6000 з унікальною підошвою на системі VIP (Vertical Ionic Pillars). Вона забезпечувала спортсмену ще більшу стабільність, амортизацію і комфорт. Згодом Saucony випустить окрему лінійку взуття Saucony Originals, в якій представлять свої найвпізнаваніші моделі кросівок в ретро-стилі, створені із застосуванням новітніх технологічних розробок.
У 1991 році Saucony випускає бігові кросівки, створені із застосуванням нової технології GRID (Ground Reaction Inertia Device). Технологія G.R.I.D, за рахунок спеціальних прорізів, розташованих в стратегічних зонах, знижує вагу взуття і дозволяє більш ефективно фіксувати і стабілізувати стопу спортсмена. Ця система випередила свій час і продовжує використовуватися при виробництві кросівок Saucony і до нині.
Прислухаючись до порад і побажань спортсменів, в 2009 році компанія, в рамках концепції природного бігу, створила нову модель кросівок - Kinvara. Вони володіли низькопрофільним силуетом і унікальною підошвою, ставши першою моделлю в колекції Saucony з мінімальним дропом, що становить всього 4 мм.


Завдяки роботі дослідницького центру Saucony дроп вдалося зменшити у всіх ключових моделях кросівок, не знижуючи якості їх амортизації. Першою моделлю в цьому списку стали Guide 5. Продовжуючи вдосконалювати використовувані технології, компанія Saucony розробляє нову систему амортизації EveRun, яка була представлена світовому ринку в 2016 році.


Top