Юля Хоразіді

 

Поставлені цілі та бажання з кожним тренуванням стати кращою версією себе мотивує не сидіти без дії.

За день до омріяної п’ятниці нагадуємо, як важливо не тільки відпочивати, а ще й займатись спортом!

Цього разу мотивує Юля Хоразіді – яскрава дівчина з Одеси, яка тренує та тренується сама, бере участь у змаганнях та заряджає своєю енергією.

Юля працює тренером у тренажерному залі. У фітнес прийшла 7 років назад, а півтора роки назад відкрила для себе біг та поставила ціль пробігти напівмарафон. Юля розповіла, що спочатку полюбила людей з якими бігала, а потім і сам біг.

З того часу пробігла 6 напівмарафонів: напівмарафони украинскої бігової ліги RunUkraine (Київский та Одеський), CrossHill (Чернівці), Гонка Нації, а у квітні 2018 року був перший марафон у Вені (Австрія). Є багато причин приймати участь у забігах. Для Юлі це неймовірна атмосфера серед учасників у стартовому коридорі та нестримні емоції під фінішною аркою.

Кількість власних тренувань залежить від характеру змагання до якого готується. Зараз Юля готується до Гонки Нації та тренується 2-3 рази на тиждень. А в моменти, коли хочеться полінуватись, згадує заради чого тренується. Поставлені цілі та бажання з кожним тренуванням стати кращою версією себе мотивує не сидіти без дії.

Кожна людина, що біжить на зустріч, надихає. Адже у кожного своя історія, у кожного свої проблеми, радощі, своя робота та графік. Але вони біжуть та отримують від того задоволенням. І Юля хоче бути серед таких людей.

Улюблене місце для тренувань – обожнює трасу здовров’я в Одесі, пробіжки біля моря неможна порівняти ні з чим.  
Час для тренувань – тренується ввечері, тренування зранку зовсім не для Юлі.  
Кросівки – вважає, що найкращий вибір для бігу Saucony та Asics.
Музика – полюбляє бігати під музику і зізнається, що іноді виходить на пробіжку, щоб послухати улюблені треки. Тут може бути як Монатік, так і Shinedown, Скрябін та Three days grace, Іmagine Dragons, Hurts, One Republic, Linkin Park, Papa Roach, Arctic Monkeys, She Wants To Revenge та багато інших.

 

 

Обравши правильну екіпіровку, час та компанію для тренувань, заняття спортом з обов’язкових, але не дуже бажаних, перетворяться на відпочинок для вашого мозку та зміцнять ваш організм.

Бажаємо знайти свій баланс та дотримуватись його у задоволення!

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 

 19.07.2018
 (48 переглядів)
Top