Володимир Захарчук

 

Результатів можна досягти систематично тренуючись та загартовуючи власне тіло й розум. Володимир каже, що поєднати роботу та тренування кожного дня можливо за рахунок організованого підходу.


Захарчук Володимир – експерт по харчуванню для спортсменів на витривалість, сертифікований консультант із здорового харчування, спортсмен, переможець численних конкурсів та учасник нашої бігової спільноти Saucony Running Club.


Володимир починав свої заняття спортом з секції баскетболу, коли йому було 7 років, а трохи згодом почав займатись бігом. Шлях до значних результатів та здійснення поставленої мети починається з систематичності та бажання.


За роки тренувань Володимир прийняв участь у багатьох змаганнях та досяг значних успіхів. Перший свій марафон пробіг у 2016 році у Білій Церкві з результатом 2:48 хв та зайняв 8 місце. А після були: Олімпійський пробіг – 3-х разовий переможець; Пробіг під каштанами – переможець; Кольоровий забіг – 2-ге місце; Пробіг у вишиванках – 2-ге місце; Київ Євро Марафон – 1-ше місце естафета 100км та 3-тє місце 25км; Україна - моя рідна країна – 2-во разовий переможець; Galaxy S7 Night Run – 2-ге місце 5км.


Таких результатів можна досягти систематично тренуючись та загартовуючи власне тіло й розум. Володимир каже, що поєднати роботу та тренування кожного дня можливо за рахунок організованого підходу.
В моменти слабкості допомагають мотиваційні відео та поставлена ціль – World Marathon Majors: Berlin Marathon, Chicago Marathon,New-York Marathon, London Marathon,

Boston Marathon, Tokyo Marathon.
Власний рекорд – 1500м – 3:52хв; 800м – 1:55; 5000м – 16:00.
Улюблене місце для тренувань – більш за все подобається тренуватись у парку та лісі.
Час для тренувань – головне бажання, а час не важливий.  
Кросівки – марафонки Nike Fly.
Музика – бігає без музики.

 

 

 

Маємо надію, що наша рубрика сьогодні допоможе зібратись на пробіжку тим, хто довго відкладав цей момент на завтра.

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 

 12.07.2018
 (32 переглядів)
Top