Альона Мельник

 

Якщо ваша голова забита хламом, а вихід із складної життєвої ситуації десь загубився, просто біжи. Біжи та побачиш, що рішення є, а світ навколо яскравий!  

Цей четвер особливий завдяки Альоні Мельник!

Ділимося доброю та відвертою історією, про бажання, силу волі та подолані перешкоди на шляху до поставленої мети.
Альона засновник та керівник проектів у меблевій компанії, учасниця Saucony Running Club, пристрасний бігун, волонтер у організації «Помоги бездомному» та майстер приготування смаколиків у вільний від роботи час. Ми запитали, як почалась любов до бігу і ось що почули:
«Пам'ятаю як з великим задоволенням спостерігала з балкона за бігунами перед стартом і думала, які ж вони всі красиві та круті. А фотки з забігів Гонка Нації мене зачаровували та лякали одночасно. Люди на фото здавалось зроблені зі сталі. А я, зі своєю нульовою підготовкою, не можу і мріяти про участь у подібному.
Незламна стіна почала сипатися в момент, коли я стояла на порозі краху в особистих відносинах і бізнесі. На одній з вечірок ми зі знайомим, торкнувшись теми Гонки Нації, вирішили, що найближчу гонку домовились побігти разом – Забіг Волі 10+ км по пересічній місцевості на мототреку у Пирогово з 25+ перешкод.
На той момент я не могла пробігти і 200 метрів без жахливої задишки, болю у різних боках та інших наслідків. Але я почала тренуватися. У перший же день пробігла свої перші в житті 6 км, а наступного дня 8 км і злягла на місяць. Старі травми та нові посипалися на мої бідні ноги як гриби після дощу. До Гонки залишався рівно місяць і я зрозуміла, що мені терміново потрібна допомога кваліфікованого тренера. Так в мережі я знайшла інформацію про Saucony Runinng Club, прийшла на тренування і дуже сильно здивувала Віталія Дрозда своєю метою – підготуватися до забігу всього за місяць!
Так ми почали ретельно займатися.
Коли прийшов час змагання, було важко. Я стартувала з нульовим ентузіазмом, а в голові крутилось "Що я тут роблю?", "Заберіть мене звідси", "Мені боляче і страшно". Першу перешкоду самостійно здолати не вдавалось, та на допомогу прийшов хтось із учасників. Впоралися. Я подякувала і побігла далі. Стало дивно, що "конкуренти" допомагають, але так було на кожній із складних перешкод. Люди підтримували морально та фізично один одного. У якийсь момент я почула "Ти класна! Давай біжи! У тебе все вийде!"
Ніколи я ще не чула більше мотиваційних вигуків в свою адресу, тим більше від незнайомих мені людей. Проходити залишок дистанції було легко, раптово всі ці незнайомці стали ближче родичів. На фініші мене чекали друзі і пам'ятна медаль. Я це зробила! Я не здалася! Вперше в житті я настільки щиро і від душі посміхалася, давала волю емоціям, і це був нереальний кайф!
Заняття бігом і участь в Гонці Нації запустило новий виток в моєму житті – яскравий, наповнений фантастичними емоціями, в колі дорогих серцю людей з Saucony Running Club.
Тепер я знаю, що нічого страшного і неможливого для мене немає!»

Власний рекорд – 30 км за 3 години та 8 хвилин. Це було через три місяца після початку активних тренувань.
Улюблене місце для тренувань – Труханів острів, нічний центр Києва.
Час для тренувань – Вечір або під настрій. Головне виштовхнути себе з дому.
Кросівки для тренувань – Saucony Guide 9 для шосе і трейлові - Saucony Peregrine.
Музика – арії з опер Джаккомо Пуччини, Верди или Моцарта, Вивальди. Також електронна музика – Deep House. А підчас тяжких тренувань моментально надає сил Metallica-  Sad but true або Rammstein - Alter mann.

 

 

 

Ми щиро дякуємо за історію та настанову, за словами Альони, якщо ваша голова забита хламом, а вихід із складної життєвої ситуації десь загубився, просто біжи. Біжи та побачиш, що рішення є, а світ навколо яскравий!  

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 

 05.07.2018
 (58 переглядів)
Top