Денис Остроушко

Мотивуй себе навіть у вихідний, бо якщо хочеш робити щось добре, роби це кожного дня

Мотивуй себе навіть у вихідний, бо якщо хочеш робити щось добре, роби це кожного дня.

Сьогодні беремо приклад з Денис Остроушко. Не дивлячись на те, що менеджер з продажу не зобов’язаний долати кілометри на стадіоні або у парках щоденно, Денис бігає кожного дня. Вітаємо професіонала у своїй справі, спортсмена, учасника багатьох змагань та члена нашого бігового клубу Saucony Running Club від самого початку заснування спільноти.

З самого дитинства був активною дитиною, мабуть, як і багато хлопців підліткового віку, захоплювався футболом. У старшій школі відкрив для себе бокс, та досяг не аби яких успіхів – отримав 1-й дорослий розряд. Бігом почав цікавитись з 2015 року, коли друг запросив на тренування з підготовки до Київського напівмарафону.

Так одне тренування пробудило цікавість, цікавість розпалила бажання, а вже воно привело до результатів.

Перший напівмарафон “Kyiv Half Marathon” подолав у 2015 році з часом - 1:50, а марафон “Wizz Air Kyiv City Marathon” вже наступного 2016 року, час - 3:58.

Після було ще більше змагань: “Nova Poshta Kyiv Half Marathon”, “Wizz Air Kyiv City Marathon”, Напівмарафон “Crosshill”, “Забіг у вишиванках”, “Напів Марафон Нова Пошта Суми”, “Первый Киевский Ультрамарафон”,“Напів Марафон Нова Пошта Чернігів”, “Белоцерковский марафон”, “Kharkiv Half Marathon”, “KYIV EURO MARATHON” “Auto Ria Вінниця напівмарафон”, “Йоль”.

Перемагав у командній естафеті “Перший Київский Ультрамарафон” 3-місце та “Йоль” 2-місце.

Не дивлячись на роботу за графіком, Денис не лінується та знаходить час на тренування 7 разів на тиждень. Секрет в тому, щоб спланувати все заздалегідь. В моменти коли не хочеться йти на тренування (а такі, звичайно, бувають), каже, що головне розставити правильно пріорітети та пам’ятати що з кожним тренуванням ти стаєш сильнішим.

  • Власний рекорд – 1:18:40 “Auto Ria Вінниця напівмарафон".
  • Улюблене місце для тренувань – Труханів остів у Києві.
  • Час для тренувань – ранок.  
  • Кросівки для тренувань – Saucony Triumph ISO 3.
  • Кросівки для змагань – Saucony TypeA8.
  • Музика – майже не слухає музику під час тренувань.  
Денис Остроушко Денис Остроушко
Денис Остроушко Денис Остроушко
Денис Остроушко Денис Остроушко

 

Не зупиняючись на досягнутому можна відкриті нові захоплюючі гарні себе самого та справи якою ви займаєтесь. Шукайте натхнення у оточенні та у власних думках, йдіть далі, насолоджуйтесь кожним днем!

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту:sauconyua@gmail.com.

 

 

 27.06.2018
 (486 переглядів)
Top