Вадим Рогозовський

 

Тренер за спеціальністю, спортсмен за покликанням, Вадим багато часу приділяє тренуванням. Доходить до 11 тренувань на тиждень, двічі на добу. Основне тренування проходить зранку.

Вадим Рогозовський – третій учасник нашої бігової команди Saucony Ukraine Team, тренер та неодноразовий призер різноманітних змагань.

Шлях до великих спортивних досягнень розпочав у дитинстві. Спочатку був футбол, який трохи згодом привів Вадима до легкої атлетики. У 10-11 класах навчався у Київському обласному спортивному інтернаті. Так у життя й прийшла любов до спорту, а саме до бігу.

Вадим активно приймає участь у змаганнях, які проходять в Україні. Останнє пройшло 17 червня у місті Тернопіль, де на дистанції у 21км зайняв друге місце.

Перший свій півмарафон подолав наприкінці 2012 року, це був Йоль на Вишгородськії набережнії, сніжний та холодний. Зараз на рахунку Вадима призових місць дуже багато, всі й не перелічити. За словами спортсмена, особливою є перемога на Чемпіонаті України з гірського бігу (вгору-вниз) у місті Славськ в 2015 році та поїздка на Чемпіонат Світу в  Уельс. Хоча у Великобританії перемогу здобути не вдалось, у цих змаганнях здобув не аби який досвід.

Тренер за спеціальністю, спортсмен за покликанням, Вадим багато часу приділяє тренуванням. Кількість тренувань варіюється від поставлених задач. У період змагань – це 7-8 тренувань, баня та масаж. Доходить до 11 тренувань на тиждень, двічі на добу. Основне тренування проходить зранку.

В такому виснажливому темпі буває важко, але поставлені цілі рухають вперед. Коли бажання зникає, варто хоча б почати робити щось у бажаному напрямку. Наприклад, вдягтись на тренування, а далі вже легше.

Власний рекорд – 1:08:03 півмарафон у Тернополі.
Улюблене місце для тренувань – одного місця немає, більш за все подобається тренуватись у парках та лісах.
Час для тренувань – о 9-10:00 годині перше тренування та о 16-17:00 годині друге.  
Кросівки для тренувань – Saucony Kinvara 8, 9; Saucony Freedom ISO; Saucony Liberty ISO.
Кросівки для змагань – Saucony Type A; Saucony TypeA8.
Музика – бігає без музики, але може послухати за півгодини або годину до тренувань: Вакарчук, Скрябін, Бумбокс, ТІК.

 

 

Вадим Рогозовський Вадим Рогозовський
Вадим Рогозовський Вадим Рогозовський
Вадим Рогозовський Вадим Рогозовський

 

Коли є сильне бажання, то з’являться й можливості. Самі, чи у колі однодумців, головне не зупинятись. Як відомо, мрії здійснюються, а поставлені цілі стають досяжними, якщо прикласти зусиль.

Бажаємо успіхів та натхнення!

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 21.06.2018
 (41 переглядів)
Top