Тарас Сало

Мотивація для батька – це власні діти. Тому бути гарним прикладом для Тарса, є головний стимул.

Кожен четвер – як маленька п'ятниця, тільки якщо ви нудьгуєте на роботі, тому що улюблена справа робить кожен день особливим та цікавим. А ще, четвер – точно не п’ятниця, адже в нас #SauconyМотивація.


Новий герой – Тарас Сало, без сумніву, найдосвідшеніший учасник команди Saucony Ukraine Team. Тренер, бігун зі великим стажем та незліченною кількістю пройдених кілометрів в Україні, більшій частині Европи та навіть у Південній Кореї.


Любов до бігу була прищеплена ще в дитинстві. У шкільні роки Тарас з товаришем робили ранкові пробіжки перед довгим днем за шкільною партою. Дитяче хобі трансформувалось у професійний спорт, а згодом і у тренерську діяльність.


Змагання починались із районних чемпіонатів, а пізніше були чемпіонат Европи та Світу!
Перший марафон у 2002 році, а вже у 2007 перемога у марафоні в місті Вроцлав (Польща). Три роки тому у 2015 році до перемог за кордоном додався марафон у місті Краків (Польща). Нагадаємо, марафон – це дистанція у 42 кілометри. Сьогодні на рахунку Тараса вже 28 марафонів. А кількості півмарафонів, пройдених за весь час, вже й не згадати.


Здобувши великий власний досвід, наразі Тарас Сало є професійним тренером та тренується сам, переважно два рази на день. За тиждень – 11 тренувань.
Звичайно, як і у всіх іноді бажання тренуватись може не бути. Тоді на допомогу приходять відео про біг, що налаштовують на правильну хвилю.
Мотивація для батька – це власні діти. Тому бути гарним прикладом для Тарса, є головний стимул.
Власний рекорд – Марафон 2 год.15 хв.58 сек.; Півмарафон 1 год.04 хв.42 сек.
Улюблене місце для тренувань – Брюховицький ліс у місті Львів.
Кросівки для тренувань – Saucony Kinvara 9.
Кросівки для змагань – Saucony Type A.
Музика – бігає без музики.

 

Мотивація для батька – це власні діти. Мотивація для батька – це власні діти.
Мотивація для батька – це власні діти.
Мотивація для батька – це власні діти. Мотивація для батька – це власні діти.

 

Без дії не буває прогресу. Бажаємо діяти та не сидіти на місці, бо рух то життя. А якщо рухатись систематично та із розумінням для чого це потрібно, власний організм буде міцнішим та здоровішим.
Гарних вам тренувань!
Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com.

 

 14.06.2018
 (46 переглядів)
Top