Коли займаєшся улюбленою справою – тренування завжди в радість! Якісний підхід до занять бігом дозволяє робити це тільки на користь для здоров’я.

 

Продовжуємо знайомити вас з активими та спортивними людьми, якi надихають своїм прикладом. Віталій Дрозд – засновник та головний тренер нашого бігового клубу Saucony Running Club, так що вiн точно знає, як мотивувати! І робить це як найкраще, 3 рази на тиждень підчас тренувань та кожного дня у повсякденному житті.


Чемпіон України в команді з військового семиборства та Призер України по поліатлону. Має розряди КМС по військовому семиборству та КМС по поліатлону. Отримав відзнаки за спортивні успіхи від Золота Фортуна та КМДА.


Вже після закінчення навчання будучи у складі команди Saucony Ukraine Team став чемпіоном RUNUP!CUP та переможцем у естафеті Wizz Air Marathon, Міжнародного Харківського Марафону та Dnipro ATB Marathon.


Почав свій шлях у спорті ще в дитинстві, невпинно тренуючись та опановуючи нові можливості. З 11 років до 16 років займався сучасним п’ятиборством, військовим семиборством, а далі не припиняв займатись легкою атлетикою.


По розповідям Віталія, особливий вплив на нього та вибір улюбленої справи, мала книжка «Психологія спорту» Клименко В.В., яку прочитав у 16 років. Отримавши спортивну освіту, розпочав свою тренерську карьеру. Перший учень з'явився спонтанно і до сих пір тренується під контролем Віталія.


З травня 2017 року є головним тренером та засновником Saucony Running Club, а також амбасадором компанії Saucony Ukraine. Готує новачків та вже бігаючих любителів правильно підготуватись до півмарафонських та марафонських дистанцій. Проводить майстер класи та лекції з «Техніки бігу» та «Підготовки до напівмарафону і марафону». Розвиває власний проект Superheroes Run Academy, просвітницька місія якого полягає в тому, щоб створити якісний підхід в проведенні групових тренувань по бігу без шкоди здоров'ю.


Сам тренується кожного дня та стверджує, що коли займаєшся улюбленою справою – тренування завжди в радість!

  • Перемога у змаганнях PUMA SPEED TEST – рекорд 34,5 км.
  • Улюблене місце для тренувань – Труханів острів у місті Київ.
  • Кросівки для тренувань – Saucony Kinvara 9.
  • Музика – на думку Віталія, відволікає. Тому щоб зосередитися на самопочутті власного організму, бігає без музики.
  • Кращі результати учнів що під керівництвом тренера подолали півмарафон:

- Денис Остроушко з результатом 1:18:40.
- Олена Сімонок з результатом 1:27:28.

 

 

Біг для кожного має власне значення. Натхнення, розрядка, підтримка себе у гарній фізичній формі, досягнення нових результатів або свого роду медитація. Головне робити це на користь організму!

 

 31.05.2018
 (47 переглядів)
Top