Олег Шахов

 

Вражаючі результати та гарну фізичну форму можна отримати тільки тренуючись систематично.


#SauconyМотивація


Олег Шахов, керуючий одного з магазинів мережі наших партнерів @arenastores, неодноразовий учасник змагань «Гонка Нації» та багатьох інших. Олег вміло поєднує роботу, тренування та спортивні змагання, адже робить те, що полюбляє.


Спорт в його житті був присутнім з самого дитинства. Спочатку біатлон – зимовий вид спорту де поєднується перегони на лижах та стрільба з гвинтівки. Після 3-х років біатлону займався декілька років боксом. У юнацькому віці в інституті спортом займався суто для себе.


Біг відкрив для себе у 2009 році після першого корпоративного забігу. А далі вже й не згадати скільки забігів та естафет було подолано. Олег розповів, що прості забіги йому менш цікаві. Перевагу надає змаганням, де поєднуються біг та силові навантаження.


Він не одноразово долав складний маршрут "Гонки Націй" і каже, що з усіх змагань, звичайно, запам’яталась перша гонка у 21 кілометр.


За 2014 рік пройшов усі дистанції: 5+км, 12+км, 21+км.


Вражаючі результати та гарну фізичну форму можна отримати тільки тренуючись систематично. Олег тренуєтся 5 разів на тиждень. Поєднує силові навантаження та біг. Бігових тренувань 2-3р. на тиждень, зазвичай це дистанція у 7км.


Пропускати тренування не у правилах Олега, тому, коли не хочеться тренуватися, встає, вдягається та йде займатися навіть через силу. Бо якщо дозволити слабкість сьогодні, то можна полінуватись і завтра, а такий процес зупинити вже важко. Тому, якщо хочеш результатів  – тренуйся!


Власний рекорд – 2 місце на районних змаганнях «Сильна Дарниця», дистанція 5+км.


Улюблене місце для тренувань – Русанівський канал у Києві.


Час для тренувань – полюбляє бігати ранку.


Кросівки – Sauony Cortana, Saucony Ride.


Музика – підчас пробіжок включає рандомний плейлист для спорту.

 

 

Олега мотивує на нові спортивні досягнення власна дружина, яка може багатьом дати фору. Каже що змагання – сімейна традиція. Долайте перешкоди не наперекір чомусь, а заради когось!


Будьте здорові та нехай ваші ноги будуть легкі.

Власною історією ви можете поділитись написав листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 13.09.2018
 (36 переглядів)
Top