Віталій Гурков

 

Якщо знайомі або друзі не можуть вас мотивувати, будьте мотиватором для інших.

Перша осіння мотивація присвячена зірковому професійному спортсмену. Віталій Гурков – заслужений майстер спорту республіки Білорусь, багаторазовий чемпіон світу та Європи з Таїландського боксу. А також багато хто знає Віталія за його творчою діяльністю – він вокаліст групи Brutto. Та просто щаслива людина, адже його захоплення стали його роботою!

Батько прищепив любов до спорту сину ще у дитинстві. Футбол, лижі, спортивне орієнтування, карате та баскетбол. А у віці 14 років Віталій відкрив для себе таїландський бокс.
Біг – це невід’ємна частина підготовки боксера, тому бігав. І бігав багато з тих пір, як почав серйозно займатись спортом. Крім того, біг - гарний помічник у боротьбі зі стресами, коли потрібно зняти втому від спеціальної боксерської роботи.

 

У боксі 12 разів виборював чемпіона світу та завоював пояси у версіях WBC Muay Thai и Kunlun Fight kickboxing. Як боксер побував у багатьох куточках світу: США, Канада, Польша, Англія, Росія, Україна, Малайзія, Таїланд, Китай, Латвія, Литва, Голландія… і це ще не повний список.
У бігових змаганнях приймав участь минулого року у напівмарафоні в Мінську. Цього року Віталій планує пробігти напівмарафон у рідному місті. За часів підготовки до змагань у 2010 році пробігав 25 км за тренування раз на тиждень.

 

За звичайних умов тренується 5 разів на тиждень. Це можуть бути довгі дистанції 8-12 км або середні 4-5 км. Каже що тренування – це точно така ж робота, як репетиції і концертні виступи. Навіть коли Віталій перебуває в музичних турах, він має план і обсяг тренувальної роботи. В польових умовах, коли немає можливості або часу для того, щоб знайти потрібний зал, біг стає невід'ємною частиною тренування. Хороші кросівки і плеєр з улюбленою музикою роблять свою справу.

Не дивлячись на значні успіхи, моменти слабкості ніхто не відміняв. Коли не хоче тренуватися, просто встає і йде на тренування. Виключення може бути тільки через стан здоров’я.


Власний рекорд – 30 км у зимовий час по снігу та ожеледиці.
Улюблене місце для тренувань – полюбляє бігати в лісі, особливо коли на трасі є спуски та підйоми.
Час для тренувань – бігові тренування о 8 ранку або максимум година після пробудження.
Кросівки для тренувань – Redeemer ISO, Saucony Hurricane, White Noise, Guide iso.
З першими Saucony познайомився 4 роки назад на зйомках кліпу Brutto "Андердог". В цих кросівках досі інколи бігає та тренується в залі.
Музика – «Люблю тренуватися під музику, яка мене надихає. Часом втомлююся від музики в спорт залі, дуже часто грає Brutto. Інших це мотивує, а мені часом хочеться відпочити від пісень з нашого репертуару. Хоча, при нестачі репетицій, це допомагає не забувати слова в піснях:)».

 

 

Якщо знайомі або друзі не можуть вас мотивувати, будьте мотиватором для інших. Тренуйтесь, розвивайтесь та будьте здорові!

Дякуємо Віталій Гурков за участь.

Власною історією ви можете поділитись написав листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 

 06.09.2018
 (23 переглядів)
Top