Христина Пеленьйо

Тренування роблять вас сильнішими та витривалішими, прояснюють думки та покращують настрій. Тож надихайтесь, одягайтесь та виходьте на пробіжку!

Знайомтесь, дівчина, що мотивує та допомагає людям кожного дня у своєму власному блозі знайти баланс у житті та на тренуваннях. Сьогодні у нас в SauconyМотивація Христина Пеленьйо – нутріціолог, тренер та фітнес-блогер.

Перші спортивні досягнення здобула ще у 6 років, коли потрапила на секцію гандболу. Затрималась там до 18-ти років, а далі переключилась на фітнес.

Як і багато з нас, Христина прийшла в біг через те, що це зручно – не треба нікуди їхати, підлаштовуватись до графіку. Не треба везти з собою велику сумку з формою, капці для душу та хтозна що ще. Можна просто взути кросівки, вибігти на вулицю та відімкнутися від всього.

Перший свій власний довгий забіг, а саме 23 км, подарувала собі у 23-й день народження. Зібралась, вибігла і зробила це! Зараз готується до свого першого марафону, який пройде 22 жовтня в Амстердамі. Христина розказала, що для неї головне біг. Ні публіка, ні медалі не потрібні, виходить на пробіжки тільки заради себе.

Для того, щоб залишатись у гарній формі бігає 5 разів на тиждень. Може пробігти 5 км, а може й 15км - коли як хочеться. Секрет систематичних тренувань простий – одна година на добу це не багато. Тому якщо запланувати заздалегіть, бігати навіть 5 разів на тиждень легко. А 5км це взагалі хвилин 30.

Улюблене місце для тренувань – полюбляє бігати на нових локаціях, особливо коли це нове місто в подорожі.   
Час для тренувань – «ранок – відпрацювала і сміливо починаєш день».
Кросівки –  Saucony Type A8.
Музика – слухає аудіокниги чи лекції, інколи може увімкнути рандомний альбом «Music for run», щоб покращити швидкість.

 

 

Христина вміє домовлятись із собою та виходити на пробіжку навіть тоді, коли трошки хочеться полінуватись. Мотивувати себе можете тільки ви самі, так само як і тренуватись. Ніхто за вас того не зробить. А користь від фізичної активності не секрет. Тренування роблять вас сильнішими та витривалішими, прояснюють думки та покращують настрій. Тож надихайтесь, одягайтесь та виходьте на пробіжку!

Нагадуємо, протестити ваше бігове взуття або підібрати найвідповідніше можна безкоштовно в нашому оновленому Saucony X RunLab.  

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 30.08.2018
 (26 переглядів)
Top