Ганна Покамєстова

 

Регулярні тренування дисциплінують не тільки у спорті, а й позитивно впливають на всі сфери життя.


Знайомтесь, Ганна Покамєстова! Дизайнер, бренд-менеджер D.OLYA by Olga Dvoryanskaya, спортсменка-любителька та просто красуня.


До 27 років спорт у житті Ганни був присутнім тільки у рамках шкільної та університетської програм. Любов до довгих пробіжок прийшла у момент, коли дівчина жила в Одесі на Французькому бульварі, біля мальовничої Траси Здоров’я. На той момент Аня вирішила, що біг – найпростіший та доступніший спосіб розпочати займатись спортом. Купила кросівки та відправилась на першу пробіжку у 4км. Непідготовлені перші тренування закінчились запаленими колінами та відвідинами травматолога. Та маючи сильне бажання, невеликі перепони не відбили бажання вийти на пробіжку трохи згодом.


За декілька років Ганна досягла не аби яких успіхів, а тренування стали систематичні та триваліші. У березні 2017 року був перший напівмарафон у Лісаоні (Португалія), який запам’ятається надовго. Кількість учасників перевищувала 30 тисяч, а запланований страт був перенесений у інше місце через несприятливі погодні умови (сильний поривчастий вітер з океану). Крім того, були такі змагання: гірський напівмарафон ROSA777 – набір висоти 700 метров; running festival ROSA RUN на гірському курорті Роза Хутір (Сочі, РФ) та змагання у клубі ТOP RUNNERS НСК Олімпійский.


Ганна розповіла, що немає особливого бажання брати участь у змаганнях в Україні та у тих, що організовує спільно з біговою спільнотою, у якій тренується сама. Тренуваннється у задоволення та на користь організму.


3 рази на тиждень тренується разом із біговим клубом, одне з тренувань – довготривалий крос. Крім тренувань у клубі, регулярно тренується з друзями. Пробіжки до 15 км. Регулярне тренування у спільноті – це розминка, бігова робота, заминка 10км. Суботній крос – 10-15 км. Власні тренування у середньому по 8-10 км.


Оскільки у Ганни робота за власним графіком, це дозволяє не пропускати тренування та відвідувати заняття регулярно, що є дуже важливим. Наша героїня розповідає, що регулярні тренування дисциплінують не тільки у спорті, а й позитивно впливають на всі сфери життя. Іноді бувають моменти, коли перетренувалась та організм потребує відпочинку, але бажання тренуватись є завжди. Бо з кожним тренуванням стаєш сильнішою та витривалішою ніж вчора.


Власний рекорд – 1 км - 2:57; миля - 4:43; 5 км - 23:33; 10 км - 53:03; напівмарафон - 1:55:51.


Улюблене місце для тренувань – полюбляє тренування на набережній будь-якого міста та країни. У Києві улюблені місця – набередна Оболоні, НСК Олімпійський, лісова траса Конча-Заспа. В Одесі – Траса Здоров’я.


Час для тренувань – тренування у клубі 19:00 – 21:00; персональні пробіжки 21:00, 22:00; зранку о 7:00.


Кросівки – Saucony: Freedom ISO2, Liberty ISO, Hurricane ISO4, Kinvara 7 (в дощ), Guide ISO, Ride GTX (коли сніг).


Музика – музику слухає на персональних тренування, а на клубних слухає тренера ?. Обирає годинні треки Deep House та завжди має щось з: David Guetta, Timberlake, Alisia Keys, Hurts, Imagine Dragons, Jamiroquai. Аня радить бути уже обачними з музикою, якщо маршрут вашої пробіжки включає пересікання доріг та перехресть.

 

 

Ми бажаємо знайти свого тренера та ком’юніті, у якому розвиватись, надихатись та ставати сильнішими буде легко та приємно. Не забувайте, правильно підібрані кросівки, адже це запорука вашого здоров’я. Запрошуємо на тест до Лабраторії Бігу.  

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 

 15.08.2018
 (64 переглядів)
Top