Анна Віницька

 

Поставлені цілі, як ніщо краще, рухають вперед. Тому, якщо ви чітко сформулюєте свою ціль, – не буде «хочу/не хочу». Буде нестримне бажання дійти, здолати та придумати собі новий челендж.

 

Анна Віницька – виховує двох діточок, працює приватним підприємцем у сфері маркетингу, полюбляє театри, концерти, іноді купатись взимку у Дніпрі, спільні заходи з друзями, а також є активним членом бігової спільноти.

 

За шкільних часів біг був присутнім на заняттях фізкультури. В той час ейфорія приходила після закінчення пробіжки, а не під час. Обов’язкові 10 кіл навколо стадіону були важкі та неприємні. За власним бажанням Анна почала бігати у роки навчання в інституті. Регулярні та систематичні пробіжки розпочались взимку 2017 року.

 

За ці півтора року був перший напівмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, напівмарафон у Львові, напівмарафон Йоль (Вишгород), Петропавлівський напівмарафон (Чайка). Та окім цього були такі забіги, як «Втеча з Межигір’я», фанові забіги 1-го січня, «Феофанівскі гірки», забіг у Вишиванках у Пирогово, Інтерспорт, пробіг під каштанами у Києві та багато інших малих забігів.

 

Кожне змагання особливе та неповторне завдяки своєї атмосфери на старті та такі час від часу мінливі, а іноді з сюрпризом, погодні умови.

 

Тренується Анна по 5-6 разів на тиждень. Наразі тренування націлені на підготовку до марафону у місті Дніпро. Звичайне тренування – 10 км, довготривалі – 20, 25 та 30 км.

 

Маючи роботу, дітей та бажання жити насиченим життям, поєднати все буває складно. Та якщо планувати на тиждень вперед, то встигнути можна. Тільки от пару годин сну, іноді не вистачає, каже Анна.

 

Пропускати тренування бажання немає, адже бігає не заради когось, а для себе та за власним бажанням. А поставлені цілі, як ніщо краще, рухають вперед. Тому, якщо ви чітко сформулюєте свою ціль, – не буде «хочу/не хочу». Буде нестримне бажання дійти, здолати та придумати собі новий челендж.

 

Пару хвилин розмов із тренером @sauconyrunningclub @DrozdVitaliy про плани працюють як ковток натхнення для Анни. А щоб легше було бігти, радить думати про мету. Сили та час будуть точно виправдані феєричними емоціями та результатом на фініші.

 

Власний рекорд – забіг 10км з темпом 4:47; напівмарафон – час 1:51.

 

Улюблене місце для тренувань – ботанічний сад імені Гришка.  
Час для тренувань – ранок або вечір. Довготривалі тренування краще зранку.
Кросівки –  Saucony Zealot.

 

Музика – зазвичай бігає без музики, а коли бере на пробіжку навушники, то частіше слухає навчальні аудіо-матеріали (на тривалих пробіжках).

 

 

 

Коли ви бігаєте, у вас є відмінна нагода подумати про важливі моменти у роботі та житті. Щось спланувати, від чогось відмовитись, для чогось підготуватись. Біг – свого роду медитація, особливо на довгі дистанції. За словами Анни, це найкращий спосіб швидко та ефективно здолати стрес та відновити фізичне та психічне здоров’я.

Дякуємо всім хто з нами!

 

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 

 09.08.2018
 (24 переглядів)
Top