Віталій Гілевич

 

Цикл дій для досягнення успіху в будь-якій сфері один – треба просто робити, а при невдачі аналізувати і робити чергову спробу, рано чи пізно ти отримаєш своє!


Друзі, ми безмжно дарі, що до нашої ініціативи Вас долучається все більше!

10-й випуск #SauconyМотивація присвячений Віталію Гілевичу.
Віталій організовує спортивно-масові заходи в Одесі, веде програму Sport Socium на радіо, а також співпрацює з різними спортивними брендами.

В дитинстві, як і багато активних дітей, Віталій полюбляв кататися на велосипеді та стрибати з бардюрів. Згодом дитячі забави трансформувались у повноцінні заняття велоспортом. Тренувався з 11 років до 21 року, отримав Майстра спорту та став 4-х кратним Чемпіоном України.

А навесні 2016 року, переживаючи складний період в житті, Віталій почав багато ходити пішки. Саме тоді побачив рекламу Київського напівмарафону і вирішив спробувати. Так за 3 тижні не маючи правильної екіпіровки чи допомоги кваліфікованого тренера, Віталій почав неспинно тренуватись. По 10-15 кілометрів за тренування. Свій перший в житті напівмарафон подолав із часом 2 год 10 хв та відкрив для себе нову пристрасть – біг. Того ж 2016 року восени пробіг перший марафон, а відтоді ще були 2 марафони та багато змагань у Одесі, Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Ніколаєві, Москві, Санкт-Петербурзі та Кракові.

Сьогодні Віталій змінив екіпіровку на професійну, а підхід до самих тренувань лишився незмінний – бігти можна скрізь та будь-коли, головне бажання. Тренується 5-6 разів на тиждень. А коли не хочеться тренуватись – не тренується. Вважає, що головне слухати свій організм, не лінь звичайно, а себе. Адже тільки тоді, людина може бути дійсно щасливою.

Власний рекорд – Полумарафон 1:38; марафон 3:57.
Улюблене місце для тренувань – одного місця немає, більш за все подобається тренуватись на грунтових доріжках в парках та вздовж моря.
Час для тренувань – час не важливий, важливе бажання. А ще вжливо, щоб не було дуже жарко ?.  
Кросівки для тренувань – Saucony Guide.
Музика – L`one «Всё или ничего».

 

 

За словами Віталія, мотивувати та надихати може будь-хто, конкретної людини немає. Каже, що успішна людина з будь-якої галузі, може надихати, адже цикл дії для досягнення успіху в будь-якій сфері один – треба просто робити, а при невдачі аналізувати і робити чергову спробу, рано чи пізно ти отримаєш своє!

Ми бажаємо бачити прекрасне у буденному та надихатись на гарні справи якомога частіше. Тренуйтесь, досягайте поставлених цілей та діліться своїм досвідом зі світом!

 

Поділитися власною історією ви можете надіславши листа нам на пошту: sauconyua@gmail.com

 

 

 26.07.2018
 (17 переглядів)
Top