Лишні кілометри проминають непомітно, коли в тебе є мета.

Перший герой відомий всім тим, хто вже деякий час слідкує за компанією у соц. мережах та сам активно приймає участь у марафонах та напівмарафонах.
Діма Харченко – лідер нашої бігової команди Saucony Ukraine Team. Неодноразовий переможець змагань як в Україні, так і за її межами. Засновник першої в Україні школи природнього бігу – ПУШЕБ.
В 15 років енергія неспинна, спрямувавши ії в правильному напрямку, можна отримати значні результати. Так, Діма почав займатися п’ятиборством. У 16 років виконав кандидата у майстри спорту та став призером України з сучасного п’ятиборства у Львові в 2007 році. У 2010 подолав перший марафон, а вже у 2016 став представником та амбасадором компанії Saucony.
Більше 10 років Діма долає різні маршрути: під пекучим сонцем Кіпру або під зливами у Дніпрі. Неважливо де саме, головне із завзятістю та відданістю. Та як і в усіх нас, бувають моменти слабкості. Коли бігти немає бажання. В такі моменти на допомогу приходить поставлена ціль, що є рушійною силою, та музика. Правильно підібрана музика – краще енергетиків.
Серед дистанцій, пройдених за межами України:
Марафони:
Флоренція, Рим та Париж.
Напівмарафоні:
Нью-Йорк, Амстердам, Лімасол, Вроцлав, Рига.
Власний рекорд – 1:16,58 напівмарафон у Ризі.
Улюблені треки для бігу – Armin Van Burren.
Кросівки для тренувань – Saucony Kinvara 9.
Кросівки для змагань на дистанцію до 10км – Saucony Type A.
Кросівки для змагань на дистанцію 21км та 42км – Saucony Kinvara 9.

 

 

 

Кожен знаходить свій шлях до улюбленої справи різними шляхами, хто раніше, хто трішки пізніше. Та найголовніше досягнення, коли хобі та робота у злагоді та не заважають, а доповнюють один одного. Бажаємо сил та наснаги займатись улюбленою справою тільки на користь!

 

 24.05.2018
 (75 переглядів)
Top